Punkt informacyjny:ul. Elbląska 38, 14-500 Braniewo
Siedziba firmy:Plac Wolności 11, 11-100 Lidzbark Warmiński

Firma działa na rynku od 2012 roku, zajmujemy się świadczeniem fachowych usług doradczych z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych dla rolników i przedsiębiorców z obszarów wiejskich. Świadczymy usługi na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Siedziba firmy znajduje się w Lidzbarku Warmińskim. W związku z tym ze stawiamy na rozwój i potrzeby Naszych klientów utworzyliśmy w Braniewie punkt informacyjny ułatwiający kontakt z doradcą.

Nasza oferta skierowana jest m.in. do osób, które pragną otworzyć, bądź rozwijać działalność gospodarczą na obszarach wiejskich.

Oferujemy pomoc przy opracowywaniu dokumentacji niezbędnej do pozyskania dofinansowania ze środków unijnych, realizacji i rozliczenia biznesplanu zgodnie z obowiązującymi wytycznymi i przepisami.

Co Nas wyróżnia i jak działamy:

  • Kompleksowość oferowanych usług: w swojej ofercie oprócz doradztwa odnośnie programów PROW oraz działań inwestycyjnych, posiadamy szereg dodatkowych usług min.: ubezpieczenia, prowadzenie rejestrów, pomiary, analizy glebowe, tablice PROW oraz  kolczyki dla zwierząt.
  • Indywidualne podejście do klienta – nie w każdym przypadku można zastosować uniwersalne rozwiązania – w związku z tym szczegółowo analizujemy sytuację klienta oferując różne możliwości.
  • Współpracujemy z różnymi firmami z branży rolniczej a w szczególności z jednostkami certyfikującymi produkty ekologiczne.

Naszym klientom zapewniamy

Pomoc doświadczonych doradców - Profesjonalną obsługę - Indywidualne podejście do każdego klienta - Fachowe doradztwo

Aktualności

Witamy w  aktualnościach! Tutaj możesz zapoznać się z najważniejszymi, bieżącymi informacjami z branży rolniczej i ubezpieczeniowej.

10/09/18
Pomoc suszowa – uprawy rolne

Pomoc dla rolników, których straty przekroczyły 70 proc. (1 tys. zł/ha dla ubezpieczonych- co najmniej 50% pow. upraw rolnych z wyłączeniem łąk i pastwisk) – wnioski do BP ARiMR będą przyjmowane od 14 do 28 września, podobnie jak wnioski o pomoc do gruntów pod zarybionymi stawami (300 zł / 1 ha).

19/11/18
Pomoc z tytułu strat spowodowanych w 2017 roku w wyniku działania huraganu, deszczu nawalnego lub gradu.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zamieściła informację o możliwości składania wniosków o pomoc w związku ze stratami powstałymi w 2017 roku w wyniku działania huraganu, deszczu nawalnego lub gradu.
10/09/18
OSN na terenie całej Polski!

 „Program działań mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia wód azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych oraz zapobieganie dalszemu zanieczyszczeniu”  reguluje ograniczenia rolniczego wykorzystania nawozów, warunki przechowywania nawozów naturalnych , dawki,  sposoby nawożenia azotem, okresy nawożenia oraz sposób, w jaki rolnicy powinni udokumentować spełnienie wymogów.

projekt ue